Od 2001r. Firma Victor specjalizuje się w produkcji urządzeń służących do profesjonalnej obróbki mięsa. Nasze innowacyjne pomysły otrzymały wiele wyróżnień oraz nagród. Cieszą się również niesłabnącą popularnością wśród klientów. Z naszych urządzeń korzystają zarówno niewielkie lokale gastronomiczne, jak i duże restauracje, hotele, sklepy mięsne, stołówki i inne punkty żywienia zbiorowego. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągle aktualizowana wiedza na temat wiodących rozwiązań na świecie pozwala nam na kompleksowe doradztwo. Z naszą pomocą fachowe wyposażenie gastronomii jest proste. W ciągłej sprzedaży posiadamy praktycznie wszystko, co niezbędne do profesjonalnej obróbki mięsa oraz jego przygotowania.

Tłuczek do mięsa, maszynka do naturalnego zmiękczania mięsa czy kotleciarka powinny się znaleźć w każdej restauracji i sklepie który w swoim menu posiada potrawy mięsne. Przyda się także profesjonalna ostrzałka do noży, dzięki której praca będzie sprawna i skuteczna. Naszym flagowym produktem, na który szczególnie pragniemy zwrócić Państwa uwagę, jest maszynka do zmiękczania mięsa naszej produkcji. Wyposażona w dużą ilość ostrzy która tworzy rozliczne nacięcia włókien mięsa bez ich miażdżenia. Takie działanie ma wiele zalet. Mięso staje się soczyste, kruche i jest znacznie łatwiej przyswajane przez organizm. Dodatkowo nie traci swoich soków, a marynaty wchłaniają się o 80% lepiej, niż kiedy wykorzystujemy inne rozwiązania. Zmiękczanie mięsa pozwala także na przyspieszenie samego procesu smażenia o około 50%, co ma szczególne znaczenie w przypadku lokali gastronomicznych, które każdego dnia odwiedza duża ilość klientów.

Nasze rozwiązania mają wpływ nie tylko na usprawnienie pracy kucharzy, ale także na zadowolenie osób odwiedzających restauracje i bary. Krótszy czas oczekiwania na potrawy zawsze przekłada się na postrzeganie lokalu w oczach klientów. Nie należy o tym zapominać. Decydując się na zakup produkowanych przez nas urządzeń, kupują więc Państwo de facto coś, co znacząco wpłynie na wiele stref funkcjonowania waszego biznesu. Maszynka do naturalnego zmiękczania mięsa oraz inne nasze produkty to zdecydowanie opłacalna inwestycja.
Spośród wielu nagród i wyróżnień, ta ma dla nas szczególne znaczenie.

Czujemy się zaszczyceni, że jury konkursowe doceniło nasz najnowszy, innowacyjny pomysł mechanicznego i naturalnego zmiękczania mięsa.